• Balkan Pharma Halotestin 10mg 60 Tablet

BALKAN PHARMA HALOTEST 10MG 60 TABLET

(FLUOXYMESTERONE, HALOTESTİN)

Balkan pharma ürünlerinin orjinalliğini https://b-p.md/ resmi sitesinden doğrulayabilirsiniz. Seri numarası 14 haneden oluşmaktadır ve sadece blister üzerinde yazar.

Bilgilendirme : Balkan pharma ürünlerinin kutu ve tabletleri yenilenmiştir.Eski seri, eski ambalaj ürün satın alan müşterilerimize tablet sayısında farklılık olmaksızın yeni seri ürün göndermekteyiz.

Halotestin(fluoxymesterone), sürekli güçlü olması gereken sporcular, güçten düşmemesi gereken sporcular için olmazsa olmazlar arasındadır.19x anabolik ve 8.5x androjenik değere sahip ilaçtır.

Halotestin hematocrit ve hemoglobin seviyesini arttırabilir.Aynı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelemizin yaptığı gibi.Halotestin extra olarak enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleride yapmaktadır bu sebepten ötürü sporculara enerji ve güç sağlamaktadır.Görüldüğü gibi vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde etkin bir rol oynamaktadır.Spor dalları ile ilgilenenlere etkileri ise net olarak güç ve enerji artışıdır.Dövüş sanatları sporcularınında özellikle halotestin kullanmalarının sebeplerinden biride budur.

Definasyon ve kuvvet güç konusunda bariz etkileri vardır.Büyüme ve hacim amaçlı olarak halotestin pekte etkili değildir.Definasyon dönemlerinde sporculara daha fazla güç, define görünüm, sert ve çizgili bir görünüm sağlar.Ciddi oranda yağ yakar.

Halotestin kullanırken bol su yeşillik tüketmenizi, extra olarak karaciğeri koruyucu milk thistle gibi doğal ürünler kullanmanızıda tavsiye ederim

KULLANIM : Günlük ortalama 15-25mg kullanım önerilir.

ÖRNEK KÜR : Deca ile iyi kombin olduğu bilinir.Testosteron türevleri ile çok iyi kombin olur.Definasyon dönemlerinde propionat acetat masteron gibi ürünlerle kombin edilebilir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Balkan Pharma Halotestin 10mg 60 Tablet

  • Brand: Balkan Pharma
  • Product Code: bphal371
  • Availability: Out Of Stock
  • 900.00TL


Related Products

Thaiger Pharma Flumeston - Halotestin 5mg 50 Tablet

Thaiger Pharma Flumeston - Halotestin 5mg 50 Tablet

THAİGER PHARMA FLUMESTON 5MG 50 TABLET (HALOTESTİN,FLUOXYMESTERONE)Thaiger Pharma ürünlerinin ..

5,000.00TL

Balkan Pharma Halotestin 10mg 100 Tablet (Yeni Seri)

Balkan Pharma Halotestin 10mg 100 Tablet (Yeni Seri)

BALKAN PHARMA HALOTEST 10MG 100 TABLET (FLUOXYMESTERONE, HALOTESTİN)Balkan pharma ürünlerinin o..

3,000.00TL

Exbiotech Halotestin 10mg 60 Tablet

Exbiotech Halotestin 10mg 60 Tablet

EXBİOTECH HALOTESTİN 10MG 60 TABLET (FLUOXYMESTERONE, HALOTEST)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğ..

1,500.00TL

Tags: balkan pharma halotest 10mg, balkan pharma halotestin 10mg, balkan pharma halotestin 10mg sipariş, balkan pharma halotestin fiyat, orjinal balkan pharma halotestin, balkan, balkan pharma, halotest, halotestin, halotestin 10mg, halotestin sipariş, halotestin fiyat, halotestin etki, halotestin yan etki, halotestin satın al, orjinal halotestin, halotestin nerede satılır, halotestin türkiye, fluoxymesterone, fluoxymesterone sipariş, fluoxymesterone fiyat, orjinal fluoxymesterone