• Exbiotech Andarine S4 20mg 60 Kapsül

EXBİOTECH S4 20MG 60 KAPSÜL (ANDARİNE)

Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürünler üzerinde bulunan seri kod ile https://check.exbiotech.com/ adresinden doğrulayabilirsiniz.

Andarine, androjen reseptörlerine bağlanarak çalışan sarmsdır.Steroidlerle kıyaslarsak eğer steroidler gibi kullanım sonrası cinsel hayatı etkilemez, kür sonunda tedavi vs gerektirmez.Kas ve kemiklere nüfuz ederek protein sentezini, metabolizmayı hızlandırır.Ayrıca en önemli özelliklerinden biri ise testosteron artışı sağlar.Östrojene dönüşmez.

Hem bulk kürlerinde hem de cutting kürlerinde tercih edilebilir, güç ve motivasyon elde etmek içinde tercih edilebilir.Steroid kürlerinizle rahatlıkla kombin edebilirsiniz veya tek başınada kulllanabilirsiniz.

Kullanım ve Kür kombinasyonları :

Tek başına kullanacaksanız eğer günlük 40-60mg 6-8 hafta aralığında kullanılmasını tavsiye ederim

Hacim-Bulk amaçlı : Günlük 50mg andarine ile 10mg rad-140(testolone) kombinleyip 8-12 haftalık bi sarms kürü yapabilirsiniz.

Güç amaçlı: İdmanlarda güce ve motivasyona özellikle önem verenler için günlük 50mg andarine ile 10mg lgd-4033(ligandrol) kombinleyip 2-3 hafta kullanabilirsiniz.

Definasyon Amaçlı : Definasyon amaçlı olarak cardarine ile birlikte kullanıldığında olağanüstü sonuçlar vermektedir.Günlük 20mg cardarine ve 40mg andarine kombinasyonu ciddi manada yağ yakımı sağlar.12 hafta kadar kullanabilirsiniz.

Büyürken yağ yakmak amaçlı: 50mg andarine+25mg ostarine+20mg cardarine ile birlikte yağ yakarken aynı zamanda büyüyebileceğiniz bir kür mümkündür.Bu 3lü sarms kombini ile 8-12 haftalık bi kür yaparak hem büyür hem de yağ yakarsınız.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Exbiotech Andarine S4 20mg 60 Kapsül

  • Brand: Exbiotech
  • Product Code: exsrm9
  • Availability: In Stock
  • 900.00TL


Related Products

Benelux S4 - Andarine 20mg 30ml

Benelux S4 - Andarine 20mg 30ml

BENELUX PHARMA S4 - ANDARİNE 20MG 30ML DAMLA Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzer..

1,000.00TL

Tags: exbiotech, exbiotech sarms, exbiotech andarine, exbiotech andarine sipariş, exbiotech andarine fiyat, exbiotech s4, exbiotech s4 andarine, andarine, andarine sipariş, andarine fiyat, andarine kullanım, andarine orjinal, s4 andarine