• Exbiotech Halotestin 10mg 60 Tablet

EXBİOTECH HALOTESTİN 10MG 60 TABLET (FLUOXYMESTERONE, HALOTEST)

Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürünler üzerinde bulunan seri kod ile https://check.exbiotech.com/ adresinden doğrulayabilirsiniz.

Halotestin(fluoxymesterone), sürekli güçlü olması gereken sporcular, güçten düşmemesi gereken sporcular için olmazsa olmazlar arasındadır.19x anabolik ve 8.5x androjenik değere sahip ilaçtır.

Halotestin hematocrit ve hemoglobin seviyesini arttırabilir.Aynı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelemizin yaptığı gibi.Halotestin extra olarak enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleride yapmaktadır bu sebepten ötürü sporculara enerji ve güç sağlamaktadır.Görüldüğü gibi vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde etkin bir rol oynamaktadır.Spor dalları ile ilgilenenlere etkileri ise net olarak güç ve enerji artışıdır.Dövüş sanatları sporcularınında özellikle halotestin kullanmalarının sebeplerinden biride budur.

Definasyon ve kuvvet güç konusunda bariz etkileri vardır.Büyüme ve hacim amaçlı olarak halotestin pekte etkili değildir.Definasyon dönemlerinde sporculara daha fazla güç, define görünüm, sert ve çizgili bir görünüm sağlar.Ciddi oranda yağ yakar.

Halotestin kullanırken bol su yeşillik tüketmenizi, extra olarak karaciğeri koruyucu milk thistle gibi doğal ürünler kullanmanızıda tavsiye ederim

KULLANIM : Günlük ortalama 15-25mg kullanım önerilir.

ÖRNEK KÜR : Deca ile iyi kombin olduğu bilinir.Testosteron türevleri ile çok iyi kombin olur.Definasyon dönemlerinde propionat acetat masteron gibi ürünlerle kombin edilebilir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Exbiotech Halotestin 10mg 60 Tablet

  • Brand: Exbiotech
  • Product Code: exb55
  • Availability: In Stock
  • 1,500.00TL


Related Products

Balkan Pharma Halotestin 10mg 60 Tablet

Balkan Pharma Halotestin 10mg 60 Tablet

BALKAN PHARMA HALOTEST 10MG 60 TABLET(FLUOXYMESTERONE, HALOTESTİN)Balkan pharma ürünlerinin orjinall..

900.00TL

Thaiger Pharma Flumeston - Halotestin 5mg 50 Tablet

Thaiger Pharma Flumeston - Halotestin 5mg 50 Tablet

THAİGER PHARMA FLUMESTON 5MG 50 TABLET (HALOTESTİN,FLUOXYMESTERONE)Thaiger Pharma ürünlerinin ..

5,000.00TL

Balkan Pharma Halotestin 10mg 100 Tablet (Yeni Seri)

Balkan Pharma Halotestin 10mg 100 Tablet (Yeni Seri)

BALKAN PHARMA HALOTEST 10MG 100 TABLET (FLUOXYMESTERONE, HALOTESTİN)Balkan pharma ürünlerinin o..

3,000.00TL

Tags: exbiotech halotestin 10mg, exbiotech halotestin fiyat, halotestin fiyat, halotestin nedir, halotestin kürü, halotestin satın al, halotestin sipariş, halotestin bilgi, halotestin nedir, halotestin 10mg