• Swiss Pharma Follistanin 344 100mcg  5 Flakon

SWİSS PHARMA FOLLISTATIN 100 MCG 5 FLAKON

(MYOSTATINE)

Swiss pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan seri kod ile https://www.swisspharma.company/checkcode/ adresinden sorgulayabilirsiniz.

Follistatin 344, vücudumuzda bulunan myostatin hormonunu baskılayarak sınırsız bir kas gelişimi sağlayan peptid türevidir. Myostatin, vücudumuzda kas artışını engelleyen bir hormondur. Myostatin diye bir hormon vücudumuzda var olmasaydı ciddi oranda vücudumuz kastan gözükmezdi. Kaslı belçika ineklerini gördüyseniz eğer bu hayvanın bu denli iri ve kaslı olmasının sebebi bünyesinde myostatin hormonu barındırmamasıdır.İşte follistatin hormonunun görevide vücudumuzda bulunan bu myostatin hormonunu baskılamaktır.Şunu da belirtmemde fayda var follistatini kullandık 1 şişede 50cm kolum olsun diye bir şey yok böyle bir şey mümkün olsaydı eğer herkesin kolu 50cm olurdu.

Etkiler :

Myostatin hormonunu baskılayarak kas kütlesinde artış

Pump hissiyatında artış

Saf kas kütlesinde artış

Kullanım Detayları : Günlük 20-50mcg kullanmasını öneririm.Sabah kalkınca yada antrenmandan hemen sonra kullanılmalıdır.

Flakon hazırlama ve dozajlama ayarı nasıl yapılıyor ?

➢ Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce oda sıcaklığında olmasına dikkate ediniz. Soğukken karışım yapılırsa yapısı bozulabiliyor.

➢ 1ml (100iu) suyu iğne ile çekerek toz bulunan igf-1 lr3 flakonunun içine boşaltın, çalkalamadan 10-15 dk karışmasını bekleyin.

➢ Karıştıktan sonra sürekli dolapta saklanmalıdır.Parça parça çekip vuracaksınız.

➢ İnsülin iğnesinde her 20ye (20iu) kadar çekmeniz 20mcg yapmaktadır.

➢ İnsülin iğnesinde detaylı dozaj hesaplamasını görmek için bu siteyi kullanabilirsiniz ; https://www.peptides.org/peptide-dosage-calculator/

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Swiss Pharma Follistanin 344 100mcg 5 Flakon

  • Brand: Swiss Pharma
  • Product Code: swfol
  • Availability: In Stock
  • 3,700.00TL


Related Products

Exbiotech Follistatin 344 1mg 1 Vial

Exbiotech Follistatin 344 1mg 1 Vial

EXBİOTECH FOLLİSTATİN 344 1 MG 1 ŞİŞE (1MG = 1000MCG)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürün ü..

700.00TL

Benelux Follistatin 344 1mg 1vial

Benelux Follistatin 344 1mg 1vial

BENELUX PHARMA FOLLİSTATİN 344 1MG 1 VİAL (MYOSTATİNE)Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ..

900.00TL

Tags: swiss pharma follistatin 344, follistatin myostatine, follistatin peptide, follistatin fiyat, follistatin siparis, follistatin satin al, follistatin peptid satin al, swiss pharma peptid, myostatin inhibutor