• Benelux Hexarelin 2mg 1 Şişe

BENELUX PHARMA HEXARELİN 2MG 1 ŞİŞE (2MG = 2000MCG)

Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan doğrulama kodu ile https://benelux-pharma.com/product-verification/ adresinden sorgulayabilirsiniz.

Hexarelin, vücuda doğal yollardan büyüme hormonu salgılatan bir peptiddir.Bunu beyinde bulunan ghrelin reseptörlerini uyararak yapar ve büyüme hormonu salgılatır.En önemli etkileri saf kas kütlesinde artış, yağ yakımı ve motive artışıdır.Ayrıca kalp sağlığına da olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir.İpamorelin ile benzer özellikler gösterir fakat hexarelin daha güçlü ve daha etkilidir ipamorelinden farkları genel olarak bu şekildedir ayrıca hexarelinin iştah açma özelliği de yoktur.

Etkiler :

Saf kas kütlesinde artış

Ciddi yağ yakımı

Motivasyon artışı

Kullanım Detayları: Günlük ideal kullanım dozajı 200mcg dır.Günde 1 sefer veya sabah akşam dozaj ikiye bölünerek kas içi veya göbekten deri altına insülin iğnesiyle uygulanabilir.Ghrp2 ve ghrp6 ile kombin edildiğinde çok etkili sonuçlar vermektedir.

Flakon hazırlama ve dozajlama ayarı nasıl yapılıyor ?

➢ Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce oda sıcaklığında olmasına dikkate ediniz. Soğukken karışım yapılırsa yapısı bozulabiliyor.

➢ 1ml (100cc) suyu iğne ile çekerek toz bulunan hexarelin flakonunun içine boşaltın, çalkalamadan 10-15 dk karışmasını bekleyin.

➢ Karıştıktan sonra sürekli dolapta saklanmalıdır.Parça parça çekip vuracaksınız.

➢ İnsülin iğnesinde her 10a (10cc) kadar çekmeniz 200mcg yapmaktadır.

➢ İnsülin iğnesinde detaylı dozaj hesaplamasını görmek için bu siteyi kullanabilirsiniz ; https://www.peptides.org/peptide-dosage-calculator/

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Benelux Hexarelin 2mg 1 Şişe

  • 600.00TL


Related Products

Nanox Peptid Hexarelin 2mg 1 Şişe

Nanox Peptid Hexarelin 2mg 1 Şişe

NANOX BİOTECH HEXARELİN 2MG 1 ŞİŞE (2MG = 2000MCG)Nanox biotech ürünlerinin orjinalliğini ürün ..

700.00TL

Nanox Peptid Sermorelin 2mg 1 Şişe

Nanox Peptid Sermorelin 2mg 1 Şişe

NANOX BİOTECH SERMORELİN 2MG 1 ŞİŞE (2MG = 2000MCG)Nanox biotech ürünlerinin orjinalliğini ürün..

700.00TL

Tags: hexarelin, benelux hexarelin, hexarelin nedir, hexarelin kullanım, hexarelin fiyat, hexarelin siparis, hexarelin satin al, hexarelin orjinal, hexarelin peptid