Growth Büyüme Hormonu

Büyüme hormonu, growth hormon, hgh hormon vb. vücudumuzda üretilen en faydalı hormonlardan biridir.Vücudumuzun bir çok fonksiyonu bu hormona bağlıdır.Cildimizde oluşan kırışıklık parlaklık gibi birçok özelliğimizle alakası olan bir hormondur.

Büyüme hormonu vücudumuzda hipofiz bezi tarafından üretilmekte olan bir çeşit protein hormonudur.Her insanın vücudu yaşadığı süre boyunca büyüme hormonu üretimi yapar fakat yaş ilerledikçe bu üretim kapasitesi azalmaya başlar.Vücutta en yüksek üretildiği dönem çocukluğumuzdur.Kemik, doku, kas, iç organlarımız gibi bir çok bölgenin sağlığında ve gelişiminde rol almaktadır.

Vücut geliştirme ve spor alanlarında büyüme hormonu kullanımı

Özellikle vücut geliştirme sporcuları tarafından son dönemde oldukça popüler hale gelmiştir büyüme hormonu.Hem yağ yakımı hemde kas kütlesinde artış sağladığı gözle görülür bir gerçektir.Vücudumuzda igf-1 seviyesini arttırır, igf-1 vücudumuzda kas kütlesini arttıran bir hormondur.Büyüme hormonu tek başına kullanıldığı gibi özellikle steroid grubundan testosteronla birlikte kullanıldığında ciddi manada fark yaratmaktadır.Extra olarak steroid kürlerinin yanındada olağanüstü sonuçlar çıkaracaktır.Büyüme hormonu kullanmayı düşünüyorsanız eğer özellikle kas kütlesinde artış amaçlı uzun vadeli kullanmanızı tavsiye ederim yağ yakımı için bikaç ay kullanmanız sonuç verecektir fakat büyüme amaçlı kullanım düşünüyorsanız en az 6 ay kullanmanızı tavsiye ederim.

Büyüme hormonu ve peptidler testlerde çıkar mı?

Büyüme hormonunun varlığı idrar yolu ile tespit edilemez.Fakat kan testi yapılırsa tespit edilebilir.Bu konuda kullanılan dozunda büyük bir önemi vardır, yaklaşık 1-7iu arası 1-2 günde tamamen vücuttan silinir fakat 15iu ve üzeri yüksek dozların vücuttan tamamen silinmesi 3 günü bulabilir.

Büyüme hormonu nasıl ve ne zaman kullanılmalıdır?

Büyüme hormonu göbekten deri altına vurulmaktadır.Kullanım zamanı olarak yağ yakımı için kullanacaksanız gece yatmadan önce hem yağ yakımı hemde kas kütlesin artış amaçlı kullanacaksanız sabah kullanmanızı tavsiye ederim.Kullanılan dönem içinde akşam 6dan sonra süt ve süt ürünleri kullanılmamasını tavsiye ederim.Büyüme hormonu kan şekeri düşükken daha etkin çalışır bu yüzden kullanımdan önce 2 saat yemek yenmemiş olmalıdır.

Hgh growth hormon, growth hormon fiyatları, growth hormon satın al, growth hormon sipariş, büyüme hormonu fiyatları için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


There are no products to list in this category.