Steroid Kapıda Ödeme

Son dönemde furya haline gelen kapıda ödeme steroid satın almak.Daha güvenilir olduğu düşünüldüğü için birçok kişinin öncelikli tercih ettiği ödeme yöntemi haline gelmiştir.Güvenilir bir ödeme yöntemi gibi gözükse de bazı satıcılar bunu bir koz olarak kullanıyor; istediğiniz üründen farklı ürün gönderiyor, sahte ürün gönderiyor veya alakasız ürünler gönderiyor.Ödeme yöntemi olarak bankaya transfer ve kapıda ödemenin hiçbir farkı yok önemli olan satıcının güvenilir olmasıdır.Güvenilir satıcı kapıda ödeme olsa da istediğiniz ürünü yollar havale eft olsa da istediğiniz ürünü yollar.Art niyetli satıcı size kapıda ödemeli şekilde sahte üründe yollayabilir alakasız üründe yollayabilir kargoyu teslim almadan içinde ne olduğunu bilmeniz mümkün değil. Örneğin; 'bana bi kargo gelsinde içinde ne olduğu önemli değil isterse sahte olsun isterse salatalık olsun' bu mantıkta düşünüyorsanız eğer gönül rahatlığıyla heryerden alışveriş yapabilirsiniz.Alışveriş yaparken kapıda ödeme olup olmamasına bakmayın güvenilir satıcı olup olmamasına dikkat edin nacizane tavsiyemdir.

Web sitemiz üzerinden kapıda ödemeli şekilde steroid vb. ürün satın alan müşterilerimizin içini bir nebze olsun rahatlatmak için kargolama yaparken ürün fotoğraflarını müşteriye ileterek onay alıp o şekilde kargo yapmaktayız.

Kapıda ödeme steroid sipariş vermek için web sitemizi ziyaret edebilir veya detaylar hakkında bilgi almak için buraya tıklayarak bize mesaj atabilirsiniz.

Müşteri yorumları ve referans amaçlı paylaşımlar yaptığımız instagram hesabımızı buraya veya aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 https://www.instagram.com/referans.orjinal/


There are no products to list in this category.