Trenbolone Hexa

Benelux Parabolon 100mg 10ml

Benelux Parabolon 100mg 10ml

BENELUX PHARMA PARABOLON 100MG 10 ML (TRENBOLONE HEXA)Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ..

650.00TL

Balkan Pharma Parabolan 100mg 10ampul (Yeni Seri)

Balkan Pharma Parabolan 100mg 10ampul (Yeni Seri)

BALKAN PHARMA PARABOLAN 100MG 10 AMPUL (PARABOL,TRENBOLONE HEXA)Balkan Pharma ürünlerinin orjin..

750.00TL

Balkan Pharma Parabolan 100mg 10 Ampul

Balkan Pharma Parabolan 100mg 10 Ampul

BALKAN PHARMA PARABOLAN 100MG 10 AMPUL  (PARABOL,TRENBOLON HEXA)Balkan Pharma ürünlerinin ..

500.00TL

Watson Pharma Paratren-Parabol 75mg 10ml

Watson Pharma Paratren-Parabol 75mg 10ml

WATSON PHARMA PARATREN 75MG 10 ML (PARABOL,TRENBOLONE HEXA)Watson pharmaceuticals ürünlerinin o..

650.00TL

Exbiotech Parabolan 100mg 10ml

Exbiotech Parabolan 100mg 10ml

EXBİOTECH PARABOLAN 100MG 10ML (PARABOL,TRENBOLON HEXA)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürü..

600.00TL

Swiss Pharma Trenbolone Hexa 100mg 10 Ampul

Swiss Pharma Trenbolone Hexa 100mg 10 Ampul

SWİSS PHARMA TRENABOL 100MG 10 AMPUL(PARABOL,TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYLCARBONATE)Swiss pharma ürünle..

1,100.00TL

Unigen Pharma Parabolan 75mg 10 Ampul

Unigen Pharma Parabolan 75mg 10 Ampul

UNİGEN PHARMA TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYLCARBONATE 75 MG 10 AMPUL (PARABOLAN,PARABOL,TRENBOLON HEXA)U..

500.00TL

Bvs Labs Trenbolone Hexa 76.5mg 10ml

Bvs Labs Trenbolone Hexa 76.5mg 10ml

BVS LABS PARABOLAN 76.5MG 10ML (PARABOL,TRENBOLONE HEXA)Bvs Labs ürünleririnin orjinalliğini ür..

500.00TL

İnfinity Meds Parabolan 100mg 10ml

İnfinity Meds Parabolan 100mg 10ml

İNFİNİTY MEDS PARABOLAN 100MG 10ML (TRENBOLONE HEXA)İnfinity meds ürünlerinin orjinalliğini ürü..

1,100.00TL

Genesis Meds Trenbolone Hexa 100mg 10ml

Genesis Meds Trenbolone Hexa 100mg 10ml

GENESİS MEDS TRENBOLONE HEXA 100MG 10ML (PARABOL,PARABOLON)Genesis Meds ürünlerimizin orjinalli..

600.00TL

Thaiger Pharma Hetroxyl - Parabol 76.5mg 10 Ampul

Thaiger Pharma Hetroxyl - Parabol 76.5mg 10 Ampul

THAİGER PHARMA HETROXYL 76.5 MG 10 AMPUL (PARABOL,TRENBOLON HEXA)Thaiger Pharma ürünlerinin or..

4,500.00TL

Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)

Parabolan (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?

Parabolan nedir, ne işe yarar?, etken madde ismiyle trenbolone hexahydrobenzylcarbonate olarakta bilinen anabolik steroidtir. Trenbolone grubundan olan parabolan steroid etkili ve efektif bir ilaçtır. Diğer trenbolone esterlerinden farkı; trenbolone enanthatedan kısa, trenbolone acetat dan daha uzun esterli olmasıdır. Buda daha hızlı etki ettiği manasına gelir.

Trenbolone hexahydrobenzylcarbonate sporcular tarafından yaygın olarak kullanılır. Saf kas kütlesinde artış, dayanıklık ve güç artışı ve yağ yakımı sağlar. Diğer trenbolone esterlerinden daha hızlı etki ederek aynı zamanda yağ yakımına da destek olur. Bu da sporcuların daha keskin ve tanımlı bir vücut görünümü elde etmelerine yardımcı olur. Saf kas kütlesinde artış sağlamak isteyen sporcular için tercih edilebilir ürünlerin başındadır.

Parabolan Steroid Satın Al

Parabolan steroid satın alırken güvenilir kaynaklardan alışveriş yapmak çok önemlidir. Unutmayın, sağlıklı ve güvenli bir steroid kullanımı için doğru ürünü doğru şekilde kullanmak önemlidir. Öncelikle güvenilir satıcıları araştırın, bulduğunuz websitelerinde biraz gezinerek markalar hakkında ve satıcı hakkında bilgi edinin daha sonra sikayetvar.com üzerinden firmaya ait şikayetleri inceleyerek ona göre alışveriş yapmaya karar verin. İkinci olarak ürünün markası ve kalitesine öncelik verin. Bu oldukça önemlidir ucuz ürünler kalitesiz ve sahte olma ihtimali yüksektir. Elinizden geldiğince kaliteli ve orjinal parabolan satın almaya gayret edin. Kaliteli ürün demek daha az yan etki demektir unutmayın. Sahte veya düşük kaliteli ürünlerin kullanımı sağlık riskleri oluşturabilir. Sadece güvenilir ve kaliteli ürünler satan satıcılardan alışveriş yapın. Trenbolone hexa steroid satın almaya karar verdiyseniz tam olarak doğru yerdesiniz! İşte bu noktada sizlere firma olarak kaliteli ürünler sunmaya çalışıyoruz.

Parabolan Fiyatı

Parabolan fiyatı, markaya, satıcıya, ürünün dozajına ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Genellikle, fiyatı diğer anabolik steroidlere göre daha pahalıdır. Bunun nedeni, Parabolan’ın güçlü etkileri ve nadir bulunmasıdır. Parabolan fiyatları, genelde ürünün kalitesine göre değişiklik gösterir. Düşük kaliteli veya sahte ürünler daha ucuz olabilirken, kaliteli ve güvenilir ürünler biraz daha pahalıdır. Sağlığınızı riske atmadan, kaliteli bir ürün tercih etmek steroid kullanımında çok önemlidir.

Parabolan Etkileri Ve Faydaları

Parabolan etkilerine değinecek olursak karaciğerde IGF-1 hormonunu artırmasıdır, IGF-1 hormonu vücudumuzda, kas kütlesi, tendonlar, sinir sistemi ve eklemleri yenileyen ve güçlendiren bir hormondur. Ayrıca kırmızı kan hücrelerinide artırarak kaslara daha çok oksijen taşınmasını sağlar buda dayanıklılığı ve gücü artırır. Ayrıca trenbolone vücudda kas yıkıcı etkisi olan stres hormonunuda baskılayarak kas kaybını ve yağ depolanmasını önler. Trenbolonun bir diğer ve en iyi özelliği yediğimiz yiyeceklerin tamamına yakınını verimle kullanılmasını sağlamaktır, günlük hayatta sıradan bir insan vücudu yediği yiyeceklerin sadece küçük bir kısmını verimli bir şekilde kullanır ve geri kalanı sindirim sisteminden atar. Trenbolon kullanımında her bir besin değeri önemlidir ve her biri titizlikle vücut tarafından absorbe edilir. Bu doğrultuda parabolan steroid kullanırken besin değeri yüksek bir diyet programı uygulamalıyız.

Trenbolone hexa etkileri ve faydaları, genel olarak bu şekildedir. En belirgin özellikleri vücut geliştirme alanında kas kütlesinde artış, yağ yakımı, dayanıklılık ve güç artışı sağlamasıdır. 

Parabolan Steroid Nasıl Kullanılır

Parabolan steroid kullanımı, kişinin fiziksel özelliklerine ve hedeflerine ve antrenman geçmişine göre değişkenlik gösterir. Genellikle haftalık dozajı, 2-3e bölerek enjeksiyon yoluyla bacaktan veya kalçadan kas içine yapılır. Parabolan steroid markaları genelde 75-100mg arasında 10ml veya ampul formda bulunur.

İdeal parabolan (trenbolone hexahydrobenzylcarbonate) kullanım dozajı haftalık ortalama 200-300mg yeterlidir. İleri düzey sporcular tarafından daha yüksek dozlarda kullanılabilir. 

Haftalık Kullanım Önerisi :

  • Pazartesi 1ml - Çarşamba 1ml - Cuma 1ml şeklinde uygulanabilir.

Parabolan Yan Etkileri Ve Zararları

Parabolan yan etkileri, kişiden kişiye ve her bireyin bünyesine göre değişiklik gösterebilir. Bu anabolik steroidi kullanmadan önce mutlaka yan etkileri hakkında da bilgi edinmeliyiz. İşte trenbolone hexahydrobenzylcarbonate yan etkileri;

Karaciğer Toksisitesi: Karaciğeri etkileyebilir ve karaciğer enzimlerinde artışa neden olabilir. Bu nedenle, uzun süreli kullanımı sınırlamak önemlidir.

Saç Dökülmesi: Sık kullanımı saç dökülmesine yol açabilir. Bu, genetik yatkınlığı olan kişilerde daha belirgin olabilir.

Akne ve Cilt Sorunları: Parabolan, ciltte akne ve yağlı cilt sorunlarına yol açabilir.

Ruhsal Durum Değişiklikleri: Ruh hali değişikliklerine neden olabilir. Bu, depresyon, anksiyete veya irritabilite şeklinde kendini gösterebilir.

Sonuç olarak, bu steroidi kullanmadan önce bu yan etkileri dikkate almalısınız. Sağlığınızı korumak için bilinçli ve uzman desteğiyle ürün kullanın !