• Nanox Peptid Ipamorelin 2mg 1 Şişe

NANOX BİOTECH IPAMORELİN 2MG 1 ŞİŞE (2MG = 2000MCG)

Nanox biotech ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan seri kod ile http://nanoxbio.com/verify-product.html resmi sitesi üzerinden doğrulayabilirsiniz.Ürün kutusu 5lidir, ürünün doğrulama kodu kutu üzerinde yazmaktadır.

İpamorelin, growth hormonu salınımını tetikleyen peptid türevidir.Özellikle growth salınımında en etkili olan peptiddir.Ghrelin üzerinden çalışmadığı için ghrp6 gibi iştah artışı yapmaz.Bu sayede özellikle diyet döneminde kullanmak isteyen sporcular için çok iyi bir seçenektir.Vücuttaki büyüme hormonu artışını kontrollü ve kaliteli bir şekilde sağlar.Kayda değer ciddi bir yan etkisi olmamakla beraber steroid kürlerinde etkilenen lh,fsh vb hormonları etkilemeden çalışır.

Etkiler :

 Yağ oranını azaltır

 Saf kas kütlesinde artış

 Igf hormonunda artış

 Cildi gençleştirme

Kullanım Detayları : Antrenman yapılan günlerde antrenmandan 45 dakika kadar önce 200-300mcg, antrenman yapılmayan günler ise gece yatmadan hemen önce 200-300mcg göbekten deri altına uygulanabilir..Dozaj günlüktür ve 2ye bölünerek günde 2 kez uygulanabilir.

Flakon hazırlama ve dozajlama ayarı nasıl yapılıyor ?

➢ Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce oda sıcaklığında olmasına dikkate ediniz. Soğukken karışım yapılırsa yapısı bozulabiliyor.

➢ 1ml (100iu) suyu iğne ile çekerek toz bulunan ipamorelin flakonunun içine boşaltın, çalkalamadan 10-15 dk karışmasını bekleyin.

➢ Karıştıktan sonra sürekli dolapta saklanmalıdır.Parça parça çekip vuracaksınız.

➢ İnsülin iğnesinde her 10a (10iu) kadar çekmeniz 200mcg yapmaktadır.

➢ İnsülin iğnesinde detaylı dozaj hesaplamasını görmek için bu siteyi kullanabilirsiniz ; https://www.peptides.org/peptide-dosage-calculator/

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Nanox Peptid Ipamorelin 2mg 1 Şişe

  • Brand: Nanox Peptid
  • Product Code: nnxp10
  • Availability: In Stock
  • 700.00TL


Related Products

Benelux İpamorelin 5mg 1 Şişe

Benelux İpamorelin 5mg 1 Şişe

BENELUX PHARMA IPAMORELIN 5MG 1 ŞİŞE (5MG = 5000MCG)Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ür..

600.00TL

Tags: nanox peptid, ipamorelin nedir, ipamorelin fiyat, ipamorelin satin al, ipamorelin siparis, nanox bio ipamorelin, nanox ipamorelin, orjinal ipamorelin, ipamorelin peptid