• Nanox Peptid Melanotan2 10mg 1 Şişe

NANOX BİOTECH MELANOTAN 2 10MG 1 ŞİŞE (BRONZLAŞTIRICI)

Nanox biotech ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan seri kod ile http://nanoxbio.com/verify-product.html resmi sitesi üzerinden doğrulayabilirsiniz.

Melanotan, diğer adı MT2 olarakta bilinmektedir.Vücudumuzda doğal olarak bulunan melanosit uyarıcı hormonla benzerlik gösteren bir peptid türevidir.Bu hormon sayesinde cildimizdeki renk pigmentlerinin üretimi artarak cildimiz bronzlaşır.Tıp alanında cilt kanseri ve cilt hastalıklarına karşı tedavi amacıyla geliştirilip kullanılmıştır.Ayrıca güneşten kaynaklı cilt kanserinden de koruma özelliği vardır.İlerleyen dönemlerde bir çok faydası olduğu da gözlerden kaçmamış.MT2, doğal bir şekilde güneşe ihtiyaç duymadan cildinizin bronzlaşmasını sağlar.Önemli özelliklerinden bir diğeri ise beyin aracılığıyla hormoları tetikleyerek erkeklerde ereksiyon sorunu varsa çözer, ereksiyon gücünü arttırır.Pt-141 ile bu yönden benzer özellikler göstermektedir.Kayda değer her hangibir yan etkisi yoktur.

Etkiler :

Ciltte doğal bronzlaşma sağlaması

Güneşten kaynaklı oluşabilecek cilt kanserini engellemesi

Erkek bireylerde ereksiyon gücünü tetiklemesi

Kullanım Detayları :

Hangi amaçla kullanacağınıza göre dozajlama değişmektedir.

Bronzlaşmak için kullanacaksanız; İlk 4 gün hergün gece yatarken 2mg (20cc) melanotanı göbek deliğine fazla yaklaşmadan göbekten deri altına vurun.İlk 4 gün 2mg vurduktan sonra daha sonraki günlerde birer gün ara vererek gece yatarken 1mg(10cc) vurulmalıdır.İstenilen cilt bronzlugunu yakaladığınızda ürünü kullanmayı bırakabilirsiniz.

Ereksiyon problemi için kullanacaksanız; Tercihe bağlı olarak hergün veya ihtiyaç oldugundan kullanabilirsiniz.Hergün kullanacaklar için günde 1mg(10cc), ihtiyaç olduğunda kullanacaklar için ise ihtiyaç öncesi 2mg(20cc) kullanabilirsiniz.

Flakon hazırlama ve dozajlama ayarı nasıl yapılıyor ?

➢ Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce oda sıcaklığında olmasına dikkate ediniz. Soğukken karışım yapılırsa yapısı bozulabiliyor.

➢ 1ml (100iu) suyu iğne ile çekerek toz bulunan MT2 flakonunun içine boşaltın, çalkalamadan 10-15 dk karışmasını bekleyin.

➢ Karıştıktan sonra sürekli dolapta saklanmalıdır.Parça parça çekip vuracaksınız.

➢ İnsülin iğnesinde her 10a (10iu) kadar çekmeniz 1mg yapmaktadır.

➢ İnsülin iğnesinde detaylı dozaj hesaplamasını görmek için bu siteyi kullanabilirsiniz ; https://www.peptides.org/peptide-dosage-calculator/

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Nanox Peptid Melanotan2 10mg 1 Şişe

  • Brand: Nanox Peptid
  • Product Code: nnx56
  • Availability: In Stock
  • 1,100.00TL


Related Products

Benelux Melanotan 2 10mg 1 Şişe

Benelux Melanotan 2 10mg 1 Şişe

BENELUX PHARMA MELANOTAN 2 10MG 1 ŞİŞE (BRONZLAŞTIRICI)Melanotan, diğer adı MT2 olarakta bilinm..

1,000.00TL

Nanox Peptid Melanotan2 20mg Nasal Sprey

Nanox Peptid Melanotan2 20mg Nasal Sprey

NANOX BIO PEPTİD MELANOTAN 2 20mg 45 SERVIS NASAL SPREYMelanotan, diğer adı MT2 olarakta bilinmekted..

2,200.00TL

Purchasepeptideseco PT-141 10mg 1 Vial

Purchasepeptideseco PT-141 10mg 1 Vial

PURCHASEPEPTIDESECO PT-141 10MG 1 BOTTLE (10MG = 10,000MCG) Purchasepeptideseco PT-141 (bremelanoti..

3,500.00TL

Tags: melanotan 2 nedir, nanox peptid melanotan 2, mt2 peptid, melanotan bronzlaşma, bronzlaştırıcı peptid, melanotan fiyat, melanotan siparis, melanotan bilgi, melanotan satin al, melanotan peptid, melanotan kullanan, peptid satin al