Sıkca Sorulan Sorular

Size nasıl güvenebiliriz ?

Özellikle instagram hesabımız üzerinden sizlerden gelen değişim, memnuniyet mesajlarını paylaşmaktayız.İnstagram hesabımız aşağıdadır inceleyebilirsiniz.Bunun haricinde websitemizi araştırabilir ürün yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İnstagram Adresimiz : referans.orjinal

Ürünleriniz orjinal mi ?

Ürünler üzerinde orjinalliğini sorgulayabileceğiniz birbirinden farklı doğrulama kodları bulunmaktadır.Bu kod ile üretici firmanın web sitesine girerek ürün orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebiliriz? Kargom ne zaman ulaşır?

Web sitemiz üzerinden, instagram veya whatsapp üzerinden mesaj atarak sipariş verebilirsiniz.Kargolar stok durumuna göre aynı gün kargoya verilmektedir.Bulunduğunuz şehre göre ortalama 1-3 gün arasında ulaşmaktadır.

Nasıl kullancağım yardımcı olacak mısınız?

Site üzerinde aldığınız tüm ürünlerin kullanımında, kullanım planlaması gibi tüm konularda whatsapp üzerinden destek vermekteyiz.

Bilgi almak istiyorum ?

Ürün alın veya almayın, farketmeksizin bilgi almak için whatsapp üzerinden istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz.Müsait olduğumuz her an dönüş yapmaktayız.Olası gecikmelere sabrınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.

Kargo takip numarasına nasıl ulaşırım ?

Kargo takip numarası whatsapp üzerinden gönderilmektedir.Sistem yogunluğuna bağlı olarak gecikme ve aksama olabilmektedir, bu tarz durumlar için şimdiden özür dileriz.

Yurtdışına gönderebilir misiniz?

Evet yurtdışına gönderim yapmaktayız.