• SP Labs Super Tren 200mg 10ml

SP LABS SUPER TREN 200MG 10ML (TRENBOLONE HEXA+TRENBOLONE ACETAT MİX)

Sp Labs ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan seri kod ile https://upic.sp-laboratory.com/ adresinden sorgulayabilirsiniz.

Super tren, sp labs firmasının özel olarak formüle ettiği içeriğinde belirli oranlarda parabol(trenbolon hexa) ve trenbolone acetat karışımı bulunan mix üründür.

İçerik : Trenbolon hexa ------------------ 100mg

             ➢ Trenbolone Acetat -------------- 100mg

Trenbolone anabolik etkisi oldukça yüksek bir ilaç olup kısa süre içinde olağanüstü sonuçlar veren hiç su tutmayan, güç ve kas kütlesinin hızlı oluşumunu sağlamak isteyenler için uygundur.Yağsız temiz büyümek isteyenler için vazgeçilmezdir.Steroidler arasında engüçlü etkiyi alabileceğiniz ürünlerden biridir.Yan etkileride kayda değerdir.Tabiki bu yan etkiyi minimize etmek azaltmak bilinçli kullanım ve koruyucu ürünlerle mümkündür.Ne kadar yan etki azaltılırsa o kadar iyidir lakin ağır bi üründür.Trenbolonun en büyük etkisi karaciğerde IGF-1 hormonunu artırmasıdır, IGF-1 hormonu vücudumuzda,kas kütlesi, tendonlar, sinir sistemi ve eklemleri yenileyen ve güçlendiren bir hormondur.Trenbolon kırmızı kan hücrelerinide artırarak kaslara daha çok oksijen taşınmasını sağlar buda dayanıklılığı vegücü artırır ve daha çabuk toparlanmayı sağlar. Ayrıca trenbolone vücudda kas yıkıcı etkisi olan stres hormonunuda baskılayarak kas kaybını ve yağ depolanmasını önler.Trenbolonun bir diğer özelliği yediğimiz yiyeceklerin tamamına yakınını verimle kullanılmasını sağlamaktır, günlük hayatda sıradan bir insan vücudu yediği yiyeceklerin sadece küçük bir kısmını verimli bir şekilde kullanır ve geri kalanı sindirim sisteminden atar. Trenbolon kullanımında her bir besin değeri önemlidir ve her biri titizlikle vücut tarafından absorbe edilir.Ne kadar kaliteli beslenirseniz o denli kaliteli bi kas kütlesi elde edersiniz.İlk kürden trenbolone kullanılmasını kesinlikle önermiyorum kullanırsam nemi olur diyenler için ağır biüründür ilk kürden kullanılması doğru değil ilk kürde kullandınız diyelim ilerde yapacağınız kürlerin verimini etkisini doğrudan etkileyecektir verimi düşürür.Trenbolone yapabileceğinizin en son noktası olarak görmenizde fayda var.Herkes trenbolone kullanabilir fakat herkes trenbolondan istediği verimi alamaz bunun nedeni kesinlikle bilinçsiz kullanım.Bilinçsiz kullanımla vücudu gereğinden fazla yormuş olursunuz buda direk olarak anabolik etkinin düşmesine neden olur.

Öneri olarak imkanlarınız doğrultusunda trenbolon kullanırken koruyucu ürünlerinizi eksik etmeyin.Karaciğer için enginar tüketebilirsiniz.Sabah akşam 1 kaşık çekilmiş deve dikeni tohumu yiyebilirsiniz.Akşam yatmadan önce Lavanta çayı içebilirsiniz.Böbrekler açısından mutlaka kür boyunca bol bol su içmenizi tavsiye ederim günlük 3-5 litre.Kalp sağlığınız için şekerden yağdan tuzdan uzak durmanızı,omega 3 kullanmanızı tavsiye ederim.

Trenbolone kullanırken  tuz ve şeker kullanımına dikkat edin çok tüketmeyin, kalbiniz yorabilir, gereksiz yağlanma kan akışını yavaşlatabilir ve kan pompalamak için kalp daha fazla enerji sarfeder. 

Yüksek dozajlarda terleme,uykusuzluk,huzursuzluk yapabilir.Yükselen prolaktin hormonunu dengelemek amaçlı teste bağlı olarak duruma göre cabaser alınarak prolaktin dengesini korumanızı tavsiye ederiz.

KULLANIM : Maximum 8-10 hafta kullanmanızı tavsiye ederim.Haftalık ortalama 200-500mg arası kullanılabilir

ÖRNEK KÜR : Genellikle definasyon kürlerinde kullanıldığı için kısa esterli ilaçlarla çok iyi kombin olur.Propionat,masteron,winstrol gibi ürünlerle kombin edilebilir.Extra olarak tablet ürünlerlede çok iyi kombin olur.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

SP Labs Super Tren 200mg 10ml

  • Brand: SP Labs
  • Product Code: spspr6
  • Availability: 2-3 Days
  • 800.00TL


Related Products

Exbiotech Parabolan 100mg 10ml

Exbiotech Parabolan 100mg 10ml

EXBİOTECH PARABOLAN 100MG 10ML (PARABOL,TRENBOLON HEXA)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürü..

600.00TL

Benelux Trenbolone Acetate 100mg 10ml

Benelux Trenbolone Acetate 100mg 10ml

BENELUX PHARMA TRENBOLONE A 100MG 10 ML (TRENBOLONE ACETAT)Benelux pharma ürünlerinin orjinalli..

650.00TL

Benelux Trenbolone Mix 150mg 10ml

Benelux Trenbolone Mix 150mg 10ml

BENELUX PHARMA TRENBOLONE MİX 150MG 10 ML (Trenbolone Enanthate+Trenbolone Acetate+Trenbolone H..

650.00TL

Unigen Pharma Parabolan 75mg 10 Ampul

Unigen Pharma Parabolan 75mg 10 Ampul

UNİGEN PHARMA TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYLCARBONATE 75 MG 10 AMPUL (PARABOLAN,PARABOL,TRENBOLON HEXA)U..

500.00TL

Unigen Pharma Trenbolone Acetate 100mg 10 Ampul

Unigen Pharma Trenbolone Acetate 100mg 10 Ampul

UNİGEN PHARMA TRENBOLONE ACETATE 10 AMPULUnigen pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulun..

500.00TL

Benelux Parabolon 100mg 10ml

Benelux Parabolon 100mg 10ml

BENELUX PHARMA PARABOLON 100MG 10 ML (TRENBOLONE HEXA)Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ..

650.00TL

Swiss Pharma Trenbolone Acetate 75mg 10 Ampul

Swiss Pharma Trenbolone Acetate 75mg 10 Ampul

SWİSS PHARMA TRENBOLONE ACETATE 75MG 10 AMPULSwiss pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bu..

1,000.00TL

Swiss Pharma Trenbolone Hexa 100mg 10 Ampul

Swiss Pharma Trenbolone Hexa 100mg 10 Ampul

SWİSS PHARMA TRENABOL 100MG 10 AMPUL(PARABOL,TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYLCARBONATE)Swiss pharma ürünle..

1,100.00TL

Gideon Pharma Trenbolone Mix 250mg 10ml

Gideon Pharma Trenbolone Mix 250mg 10ml

GIDEON PHARMA TRENBOLONE MİX 150MG 10 ML Trenbolone anabolik etkisi oldukça yüksek bir ilaç olu..

1,500.00TL

Tags: sp labs super tren, super tren, sp labs super tren siparis, sp labs supertren fiyat, supertren, sp labs super tren satın al, super trenbolone, super tren kullanım